10 van Noordwijk 2023
Het onder alle omstandigheden varen en redden met een reddingboot is een fysiek en mentaal zware klus en niet geheel zonder risico. Er moet soms onder extreme omstandigheden worden gewerkt.
Het is daarom erg belangrijk dat onze bemanningsleden zowel mentaal als fysiek fit zijn. De bemanning traint buiten de reguliere oefeningen met het materieel ook conditioneel.
Omdat het fijn is om ergens naartoe te trainen doet onze bemanning jaarlijks mee aan de 10 van Noordwijk. Een hardloopwedstrijd van 10 kilometer voor het goede doel (de hersenstichting). Dit jaar heeft ons team de 2e plaats van de business run behaald. Een mooie prestatie en voldoende inspiratie voor de wedstrijd van volgend jaar.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.