Skip to main content

Uitgeleerd zijn we nooit

Datum: zaterdag 26 oktober 2019 | Sectie: Neeltje Jans

Uitgeleerd zijn we nooit, daarom oefenen we op station Neeltje Jans minimaal één keer per jaar met een aantal duikers. Zo ook afgelopen week, woensdag avond kregen we samen met de collega’s van station Westkapelle uitleg over de verschillende soorten duikapparatuur en hoe te handelen bij tijdens een duikongeval.

De opgedane kennis kon zaterdag worden gebruikt bij de praktijk oefening waar beide reddingboten van station Neeltje Jans aan meededen. Tijdens de oefening kwamen er verschillende scenario’s voorbij zoals onderkoeling, decompressieziekte en een hartstilstand.

Bij deze oefeningen werd er nauw samengewerkt met enkele instructeurs en leden van de Nederlandse onderwatersport bond (NOB).

Deel dit bericht

Neeltje Jans

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!