Zeiljacht met koppelingsprobleem aan de motor
De reddingboten Bernardine en ’t Span van KNRM Medemblik zijn dinsdagmiddag opgeroepen voor een 8 meter lang zeiljacht met motorproblemen.
Vanaf het zeiljacht was een positie op het IJsselmeer opgegeven ten Oosten van het eiland De Kreupel. Daar werd het niet aangetroffen. Na enig zoeken werd het zeiljacht aangetroffen op 7 mijl ten Oostzuidoosten van de opgegeven positie.
Ter plaatse gekomen heeft een bemanningslid van een van de reddingboten naar de motorinstallatie gekeken. De koppeling tussen motor en schroefas bleek defect te zijn geraakt.
Vanaf reddingboot Bernardine is een sleepverbinding gemaakt en is het zeiljacht naar de Buitenhaven van Stavoren gesleept waar een monteur van de verhuurder aan boord kwam om een reparatie uit te voeren.
Deel dit bericht
Medemblik
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.