Vroegtijdig einde van zwem-estafette van Stavoren naar Medemblik
KNRM reddingboot Bernardine heeft donderdag het begeleidingsschip van een zwem-estafette geassisteerd en naar Medemblik gesleept.
Om 10.00 uur komt er bij het KNRM Helpt assistentie centrum een melding binnen van een bakdekkruiser van 10 meter met motorproblemen op het IJsselmeer. Ten tijde van de melding bevindt deze zich tussen de Loggersteen en KR-A boei. De keerkoppeling had het begeven en ze dreven langzaam zonder voortstuwing richting werkhaven de Oude Zeug.
Na overleg is om 10:10 uur KNRM reddingboot Bernardine gealarmeerd en zet koers richting het motorjacht waar zij om 10:30 uur aankomen.
Nadat er een sleepverbinding is gemaakt wordt het jacht naar Medemblik gesleept, voor de haven een langszij verbinding gemaakt en het jacht met zeven opvarenden wordt afgemeerd in de Oosterhaven.
Voor de zes dames aan boord viel hun uitje in het water. Zij zouden namelijk in estafettevorm van Stavoren naar Medemblik zwemmen, maar onze hulp was ook een avontuurlijke ervaring.
Tijdstip:10:10 uur
Wind: Zuidoost 3 bft
Actie: 26 - 2021
Deel dit bericht
Medemblik
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.