Hulpverlening aan zeiljacht met motorstoring
Dinsdagavond om 18.00 uur is KNRM reddingboot Bernardine uitgevaren na een telefonische melding van het 35 voet zeiljacht Kurkuri met motorstoring.
De enige Duitse opvarende had de boot gisteren in Warns gekocht en wilde er vandaag mee naar Medemblik. Bij Stavoren kwam er witte rook uit de motor en had de koeling het begeven. Zeilend wist hij nog Zuid vd Sport C ton te komen alwaar de Bernardine hem oppikte.
De Bernardine maakte een sleepverbinding en bracht het zeiljacht richting Medemblik. Voor de haven werd het jacht langszij genomen, de haven binnen gebracht en afgemeerd in de Medemblikker Oosterhaven.
Deel dit bericht
Medemblik
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.