EHBO op oefenavond
Op vrijdagavond hebben bemanningsleden van KNRM Medemblik EHBO verleend aan een jonge toeriste. De publieke functie van een KNRM reddingsstation, middenin de haven Medemblik, blijkt ook uit dit soort hulpverleningen.
Deze vrijdagavond stond er een extra vaartraining gepland. De bemanningsleden waren op het boothuis aanwezig om voorbereidingen te treffen als er een Duitse toeriste meldt dat haar dochter letstel aan haar been heeft opgelopen. Door omstanders is ze verwezen naar het boothuis van de KNRM.
In het boothuis wordt de dochter door de bemanningsleden onderzocht en wordt eerste hulp verleend. De toeristen zijn erg blij met de hulp waarna ze een donatie doen aan de KNRM.
Deel dit bericht
Medemblik
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.