Skip to main content

Auto te water

Datum: zondag 02 augustus 2020 | Sectie: Medemblik

Zondagavond is reddingboot Bernardine uitgevaren voor een auto welke in de Pekelharinghaven terecht gekomen was. De bestuurder was er al snel uit en verdere assistentie was niet benodigd.

Zondagavond rond half zeven kwam het alarmerende bericht binnen op de pager van een auto te water in de Pekelharinghaven, ter hoogte van het havenkantoor. De bemanning spoed zich naar reddingboot Bernardine en niet veel later is de reddingboot ter plaatse. Gelukkig hebben omstanders de bestuurder dan al uit de auto gehaald. 

Na overleg met de brandweer blijkt verdere inzet van de reddingboot dan ook niet meer benodigd en keert reddingboot Bernardine terug naar het boothuis aan de Oosterhaven.

Tijdstip: 18:34 uur
Wind: Noordwest 2 bft
Actie: 26 - 2020

Deel dit bericht

Medemblik

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!