Skip to main content

Jachthaven Waterland verrast KNRM station Marken met cheque

Datum: zondag 08 mei 2022 | Sectie: Marken

Op de eerste zaterdag in de maand mei wordt er traditioneel een nautische markt georganiseerd op het terrein van Jachthaven Waterland in Monnickendam. Gelukkig kon, na twee corona jaren, dit weer georganiseerd worden door Jan Zetzema. 

Tijdens deze nautische markt worden onder andere allerlei tweedehands bootspullen verkocht en de opbrengst van deze markt wordt al een aantal jaren geschonken aan de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) station Marken en ook dit jaar werd een bedrag gedoneerd. 

Na afloop van de markt kon Jan Zetzema een ‘cheque’ van € 1.336,- overhandigen aan de schipper Sijmon Zondervan. 

De 'cheque' betrof een bedrag wat was geschreven op een 'stootwil'. 

Foto's: Pieter Pereboom / www.MarkerNieuws.com.

Deel dit bericht

Marken

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!