Skip to main content

Opnieuw zeilschip vast in het Westgat.

Datum: dinsdag 16 augustus 2016 | Sectie: Lauwersoog

Op vrijwel dezelfde positie als het onfortuinlijke jacht van vorige week donderdag, is er opnieuw een zeiljacht vastgelopen in het Westgat.

Het betrof een zeiljacht met een diepgang van 2.75 m het zat aan de grond op dezelfde plek als zeilboot de Vriend van afgelopen donderdag.

6elukkkig opkomend water water. De Koning Willem I kreeg alarm toen die ter plaatse was lag het schip op de ondiepte.

Besloten werd om de Annie Jacoba Visser en de Edzard Jakob erbij te halen.

De Annie Jacoba Visser heeft een sleepverbinding gemaakt.

Nadat de Edzard Jacob het schip aan de val heeft scheef getrokken, kwam het vrij.

Het schip wordt nu door de Annie Jacoba Visser naar Lauwersoog begeleid.

Weer een prima samenwerking van de stations Schiermonnikoog en Lauwersoog.

Deel dit bericht

Lauwersoog

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!