Skip to main content

Pilot met strandvlaggen voor aanrijroute materiaal

Datum: woensdag 17 augustus 2022 | Sectie: Katwijk aan Zee

Tijdens het zomerse weer afgelopen weekend heeft de bemanning strandvlaggen geplaatst op het strand ter hoogte van de uitwatering.

Na een aantal acties tijdens de zomerse dagen bleek dat het materiaal (tractor, bootwagen en reddingboot) niet gemakkelijk richting zee gereden kon worden vanwege de vele strandbezoekers. De bemanning heeft besloten om afgelopen weekend strandvlaggen te plaatsen op de aanrijroute naar zee toe.

De strandvlaggen bleken uiteindelijk effectief te zijn toen zondagmiddag tweemaal alarm werd gemaakt. De bemanning was te spreken over het feit dat het materiaal gemakkelijk naar zee gereden kon worden. 

Tijdens de bemanningsvergadering zal de pilot geëvalueerd worden.

Deel dit bericht

Katwijk aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!