Skip to main content

Drenkeling gered uit Noordzee

Datum: zaterdag 02 mei 2015 | Sectie: Katwijk aan Zee

Op zaterdag 2 mei, omstreeks 09.00 uur, alarmeerde het Kustwachtcentrum in Den Helder de reddingbootbemanning van het station Katwijk aan Zee. Op zo'n 500 meter ter noorden van de uitwatering bevond zich een drenkeling.

Een omstander was al het water ingegaan, maar kon door de zeewatertemperatuur, stroming en diepgang de drenkeling niet bereiken. Een bemanningslid van de reddingboot is te water gegaan, waarna de drenkeling aan boord is genomen van de reddingboot.

Ambulancepersoneel werd intussen met het Kusthulpverleningsvoertuig ter plaatse gebracht. De drenkeling is per ambulance overgebracht naar een ziekenhuis.

Deel dit bericht

Katwijk aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!