Skip to main content

Koos van Messel 20 mijl uit voor jacht met motorstoring

Datum: woensdag 09 september 2015 | Sectie: IJmuiden

Om 5 voor 4 ging de pieper voor een jacht met motorstoring. Het jacht zat echter nog 20 mijl weg en voer onder zeil. Het vroeg om assistentie tijdens het binnenlopen van IJmuiden. De motor draaide nog wel, maar was niet vertrouwd. Men was bang voor een vuil filter. Gewacht tot het jacht op ongeveer drie mijl van IJmuiden zat. Daarop gevaren. Het jacht tot in Seaport Marina begeleid. Aldaar gegevens uitgewisseld en onze opstappers weer aan boord genomen, alvorens naar de eigen steiger terug te keren.

Deel dit bericht

IJmuiden

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!