Skip to main content

Oefening met meerval en demo open dag reddingsbrigade (foto)

Datum: zaterdag 19 mei 2018 | Sectie: Hoek van Holland

Zaterdagochtend geoefend met de KNRM reddingboot Meerval en natuurlijk onze stations boot Jeanine Parqui. Na het te water laten van de Meerval bij de 's Gravenzandse reddingsbrigade drenkeling oefening gedaan.

Op diverse manieren met de Meerval 'drenkeling aangevaren' uit het water gehaald en door transporteren naar de Jeanine Parqui. Hiermee een nuttige oefenochtend gehad.

De KNRM reddingboot Meerval op het droge gezet en afgespoeld. Laten staan bij de reddingsbrigade ’s Gravenzande, deze hielden open dag. Om 14.00 uur een demo gegeven met zoekslagen en drenkeling oppikken.

Deze werd samen met de reddingsbrigade uitgevoerd. Onder het toeziend oog van de belangstellenden, waarbij uitleg werd gegeven aan de wal. Dag weer gevuld en veel mensen en relaties blij gemaakt. Blijft een mooie hobby als KNRM vrijwilliger.

Deel dit bericht

Hoek van Holland

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!