Skip to main content

Medische evacuatie van een cruiseschip

Datum: woensdag 08 mei 2024 | Sectie: Hoek van Holland

Woensdagavond om 20:07 uur zijn wij opgeroepen voor een medische evacuatie van een cruiseschip. Het cruiseschip was onderweg van Hoek van Holland naar de haven van Dover in Engeland. 

Het cruiseschip heeft even vaart geminderd om zo dicht mogelijk bij de haven te blijven. Terwijl reddingboot Jeanine Parqui met personeel van de ambulance regio Haaglanden onderweg waren. Bij aankomt heeft de reddingboot Jeanine Parqui twee opstappers en ambulance personeel over gezet om assistentie te verlenen aan de patiënt. Waarna de patiënt met de Reddingboot Jeanine Parqui retour is gegaan naar de berghaven. 

Deel dit bericht

Hoek van Holland

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!