Skip to main content

Hoekse KNRM'ers op havendagen Rotterdam

Datum: vrijdag 04 september 2015 | Sectie: Hoek van Holland

Vrijdag, Jeanine Parqui en bemanning op havendagen Rotterdam.

Vrijdag zijn de redders van station Hoek van Holland met de reddingboot Jeanine Parqui naar de Rotterdamse havendagen gegaan. Hier werden enige demonstraties gegeven en de KNRM info / donateurs stand ondersteund. Iedere nieuw ingeschreven donateur kon een stukje meevaren.

Zaterdag en zondag zullen ook diverse Hoekse redders naar Rotterdam gaan. Deze dagen wordt er gepromoot met de nieuwste aanwinst, de reddingboot Nh1816.

Deel dit bericht

Hoek van Holland

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!