Skip to main content

Gewonde zwaan gered uit Waterweg

Datum: zaterdag 18 april 2020 | Sectie: Hoek van Holland

Zaterdag rond 12.30 uur door het Kustwachtcentrum gevraagd te varen voor een gewonde zwaan in de Nieuwe Waterweg. Redders van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij station Hoek van Holland hebben zich hierover ontfermd.

Op aanwijzingen de zwaan met een gewonde vleugel gevonden nabij de Noorderpier. Met de bijboot van de KNRM reddingboot ‘Jeanine Parqui’ de zwaan weten te vangen en aan boord te nemen. Na aankomst in de Berghaven, uurtje na het alarm is de gewonde zwaan met de dierenambulance naar de zwanenopvang in Vlaardingen gebracht.

 

Hoek van Holland

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!