Zwemmer uit koers
Verontruste wandelaars bij Walsoorden sloegen vanavond rond 17:22 uur alarm nadat zij zagen dat een zwemmer wel erg ver uit de kant was en zich bijna in het hoofdvaarwater van de Westerschelde bevond.
Door de Nederlandse Kustwacht werden de vrijwillige redders van KNRM Hansweert gealarmeerd. Eenmaal ter plaatste bleek dat de zwemmer de kant had weten te bereiken.
Een redder is afgezet op het strand om te controleren of de zwemmer geen medische verzorging nodig had. Tevens is het advies gegeven bij een volgende zwempartij dichter bij de kant te blijven. Zwemmen nabij de vaargeul kan gevaarlijk zijn door de sterke aanzuigkracht van passerende scheepvaart.
Deel dit bericht
Hansweert
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.