Zeiljacht hoog en droog op zandplaat
Een zandplaat lag de voorspoedige tocht van een zeiljacht in de weg.
Deze zondagmorgen om 11:22 uur voor de 3e maal dit weekend alarm voor de reddingboot Jan van Engelenburg. Nabij boei 26 was een zeiljacht gestrand op een zandplaat.
Ter plaatste bleek dat deze reeds 'hoog en droog' lag. Om de situatie aan boord van het jacht te controleren zijn twee opstappers afgezet. In overleg met de opvarenden is besloten dat men hoog water af zou wachten, waarna het jacht vanzelf los zou moeten komen.
Verkeerscentrale Terneuzen heeft de passerende scheepvaart verzocht voorzichtig te passeren.
Foto's: Adri van de Wege
Actie: 2015-8
Deel dit bericht
Hansweert
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.