Gestrand op Galgeplaat
Datum: zaterdag 19 mei 2018 | Sectie: Hansweert
Een motorjacht met vier opvarenden strandde zaterdagavond 19 mei op de Galgeplaat in de Oosterschelde. De vrijwilligers van KNRM reddingstation Hansweert en brandweer Stavenisse rukten uit.
Het motorjacht was al geheel drooggevallen. De brandweerboot kon nog enigzins in de buurt van het jacht komen. Twee KNRM redders zijn aan boord van de brandweerboot gegaan en naar het jacht gelopen. Daar hebben zij de opvarenden gerust gesteld en een anker uitgezet. Met hoog water zou het jacht los komen.
Deel dit bericht
Hansweert
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.