Zwemmer in problemen voor kust Bergen
Woensdagavond krijgen de KNRM stations Egmond en Petten alsmede de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) voor de tweede maal in 1 week alarm voor een zwemmer in problemen voor de kust van Bergen aan Zee.
Een kleine 10 minuten na het alarm spoedden de reddingboten : Adriaan Hendrik (KNRM Egmond), de EGM 117 (Egmondse Reddingsbrigade) en de Dolfijn (KNRM Petten) zich naar de opgegeven positie.
Het Kusthulpverleningsvoertuig is als eerste ter plaatse, twee Egmondse redders gaan gelijk te water om de zwemmer in veiligheid te brengen.
De terreinauto van de Egmondse Reddingsbrigade heeft inmiddels het toegesnelde ambulance personeel opgevangen.
De zwemmer worden ter plaatse onderzocht.
Hierop kerende alle eenheden retour station.
inzet : 2019/06
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.