Surfer in problemen
Vrijdagavond komt voor de kust van Bergen aan Zee een surfer in de problemen, de ongeruste vader ziet zijn zoon in de problemen komen en slaat telefonisch alarm.
De Nederlandse Kustwacht maakt hierop alarm voor de vrijwilligers van KNRM station Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade (ERB).
Het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) rijdt gelijk naar strand en probeerd de melder te achterhalen. Ondertussen wordt de reddingboot naar strand gereden en lanceer gereed gemaakt.
Als het KHV bij de melder aankomt staat zijn zoon gelukkig weer aan de wal.
Hierop keren de KHV en de reddingboot terug naar het boothuis.
inzet : 2017/22
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.