Skip to main content

Ongelukkige val op strand van Bergen aan Zee

Datum: zondag 29 mei 2016 | Sectie: Egmond aan Zee

Omstreeks 19.30 uur krijgt de Egmondse reddingsbrigade alarm voor een val van paard op het strand ten noorden van Bergen aan Zee.

Het terreinvoertuig van de Egmondse Reddingsbrigade gaat met spoed naar het ongeval. Bij aankomst blijkt dat het gaat om meerdere slachtoffers, hierop worden het terreinvoertuig van de Schoorlse Reddingsbrigade en het kusthulpverleningsvoertuig van KNRM Egmond gealarmeerd.

Over de weg zijn drie ambulances onderweg naar Bergen aan Zee en wordt met de traumahelikopter het Mobiel Medisch Team ingevlogen.

Uiteindelijk worden twee personen met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Deel dit bericht

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!