Skip to main content

Kitesurfer mogelijk in problemen

Datum: maandag 16 december 2019 | Sectie: Egmond aan Zee

Rond het middaguur krijgen de vrijwilligers van KNRM station Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) alarm voor een kitesurfer die mogelijk in de problemen is.

Het kusthulpverleningsvoertuig is als eerste op het strand en lokaliseert de kitesurfer aan de zuidzijde van Egmond.

De reddingboot Adriaan Hendrik alsmede de EGM117 (ERB) worden gelanceerd en zetten koers naar de kite surfer. Bij de kite surfer aangekomen geeft deze aan dat alles onder controle is en hij geen assistentie nodig heeft. Hierop keren alle eenheden retour station.

inzet : 2019/21

foto : archief foto station Egmond

Deel dit bericht

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!