Kitesurfer in problemen
Zondag eind van de ochtend krijgen de vrijwilligers van KNRM station Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) alarm voor een kitesurfer in problemen tussen Egmond Binnen en Egmond aan Zee.
Er wordt uitgerukt met de reddingboot Adriaan Hendrik en de beide terreinvoertuigen. Het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) is als eerste eenheid op strand en komt op strand een groepje kitesurfers tegen er is verder niemand meer op zee.
De mannen zijn allen goed aanspreekbaar en hebben verder geen assistentie nodig.
Hierop keren alle eenheden retour station.
inzet : 2020/05
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.