Skip to main content

..... het blijft verdacht stil in het water !

Datum: vrijdag 07 september 2018 | Sectie: Egmond aan Zee

Met een harde noordwestenwind is het uitstekend weer om te kiten ! meerdere kiters vertonen hun kunsten voor de Egmondse kust.

Ter hoogte van de Noord Boulevard komt een van de kiters lelijk ten val.

De strandwachten van de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) zien het voorval en houden de kiter in de gaten .......... het blijft verdacht stil in het water.

De strandwachten besluiten poolshoogte te gaan nemen, ondertussen wordt de onfortuinlijke kiter door twee mede-kiters naar het strand gebracht.

De jongeman vergaat van de pijn !

De strandwachten verlenen eerste hulp en laten een ambulance alarmeren, het KHV staat inmiddels klaar op de strandafgang om de ambulancebemanning naar het strand te vervoeren.

Na een kort onderzoek door de ambulance broeders wordt de kiter gestabiliseerd en voor verder onderzoek meegenomen naar het Noordwest Ziekenhuis.

Inzet : 2018/28

Deel dit bericht

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!