Vaartuig aan de grond (PRIO 2)
Zaterdagmiddag werden we gealarmeerd voor een plezierjachtje (7 mtr.), wat op het 'Knockster Watt' aan de grond gelopen was.
Bij opkomend water lukte het ons het jachtje met Zweedse bemanning te benaderen en een sleepverbinding tot stand te brengen waarna we het scheepje voorzichtig naar diep water hebben gesleept. Op verzoek van de opvarenden hebben we het jachtje naar de nabijgelegen haven van Emden gebracht.
Rond half negen 's avonds waren we weer terug in de Eemshaven.
Deel dit bericht
Eemshaven
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.