Skip to main content

Akka van Kebnekaise

Datum: vrijdag 05 juli 2019 | Sectie: Eemshaven

(Actie 17/2019)
Akka van Kebnekaise

Het zeiljacht ‘Akka’ was gisteren met haar twee bemanningsleden onderweg terug van het Duitse Waddeneiland Norderney naar Delfzijl, toen zij bij het eiland Juist problemen met de motor kregen. Het weer was goed en er stond voldoende wind, dus voeren ze op zeil door richting Delfzijl. Om de jachthaven van Delfzijl te kunnen bereiken moesten ze tegen de wind in het zeehavenkanaal door en dat was zonder motor niet mogelijk.
Wij werden om 16.10 uur gealarmeerd en hielpen ‘Akka’ naar de jachthaven. Hier bleek een touw in de schroef de oorzaak van de motorproblemen.

Deel dit bericht

Eemshaven

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!