Vandaag hebben we geassisteerd bij het lostrekken van de personenwagen die gistermiddag kopje onder is gegaan op het strand van Nieuwvliet.
We hebben met behulp van onze Caterpillar trekker, die net wat meer trekvermogen heeft dan de kusthulpverleningsvoertuig, hem kunnen trekken naar de duinovergang waar de eigenaar hem over zal nemen.
Voor meer info zie het nieuwbericht van gisteren. Klik hier.
Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.
Samen redden we levens.
We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.
Blijf hier op de hoogte!
De KNRM redt mensen en dieren in nood op zee. Snel, professioneel en kosteloos voor de hulpvrager. Vrijwilligers zijn 24 uur per dag inzetbaar, 365 dagen per jaar, al ruim 200 jaar lang. De KNRM redt en helpt jaarlijks 4000 mensen en dieren tijdens 2500 reddingacties. De KNRM is een goed doel en wordt gefinancierd door vrijwillige bijdragen en zonder (overheids)subsidies
© 2025 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij