Skip to main content

Duitse man overleden

Datum: donderdag 03 augustus 2017 | Sectie: Cadzand

Donderdagmiddag is de bemanning van Cadzand prio 1 gepiept voor een zwemmer in problemen / drenkeling.

Het gaat om een 59 jarige Duitse man die in het water was toen omstanders zagen dat het niet goed ging. Deze mensen hebben 112 gebeld en iemand is naar de dichtst bij zijnde strandwachtpost gegaan. De mensen van de strandwacht waren als eerste ter plaatse en zijn gestart met reanimatie.

Even later was het Kusthulpverleningsvoertuig (KHV) onderweg om te assisteren met de reanimatie en om ambulance personeel ter plaatse te brengen. Politie en trauma helikopter komen even later. Ondertussen leek het er op dat er nog een jongen vermist was. Hierop is reddingboot Winifred Lucy Verkade-Clarck samen met een paar boten van de strandwacht gaan zoeken. De jongen was snel weer terecht zodat de zoekactie beeindigd kon worden.

De Plaatselijke Commissie en Bemanning van KNRM reddingstation Cadzand willen graag hun medeleven uiten aan de familie van de omgekomen man en wensen hun veel sterkte toe.

Deel dit bericht

Cadzand

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!