Zoekactie naar vermist persoon
Gisteravond om 18.05 uur werd onze bemanning met prio 1 opgepiept om na contact met het Kustwachtcentrum zo snel mogelijk richting Vlissingen te varen vanwege een vermist persoon, die mogelijk te water geraakt zou kunnen zijn.
Reddingboot Zeemanshoop maakte hierop zoekslagen vanaf de buitenhaven richting de Sloehaven; bij de zoekactie sloten tevens het vaartuig RWS78 van Rijkswaterstaat, de politieboot P41 en het Douanevaartuig Mantelmeeuw aan. Vanaf de kant werd door de politie gezocht en later is ook eén reddingshelikopter van de Kustwacht aan het zoeken. Om het zoekgebied uit te breiden werd ook KNRM reddingboot Uly vanuit Westkapelle gealarmeerd.
De persoon werd uiteindelijk in goede gezondheid teruggevonden bij Ritthem, waarna de zoekactie na 1,5 uur werd stopgezet en alle eenheden retour thuishaven konden.
Tijdstip alarm: 18:05 uur
Wind: Noord-Oost 5 bft.
Zicht: Goed
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.