Vissen eindigt op het strand
Dinsdagmiddag is reddingboot Zeemanshoop uitgevaren voor een sportvisboot met motor problemen. De sportvisboot is van het strand afgesleept en afgemeerd in de buitenhaven van Vlissingen.
Twee sportvissers zijn aan het vissen op de Westerschelde voor het strand van Vlissingen. Na een tijdje vissen begeeft de motor het en om te voorkomen dat ze op de strand belanden gooien ze een dreg uit en roepen hulp in via de Verkeerscentrale Vlissingen. Een loodsboot schiet te hulp maar kan helaas niet dicht genoeg erbij komen.
Kort daarop gaan de piepers van de reddingboot bemanning. Na vertrek van reddingboot Zeemanshoop zetten zij gelijk koers richting Vlissingen waar ze snel ter plaatse zijn.
Er wordt een sleepverbinding gemaakt en de sportvisboot wordt van het strand gesleept naar dieper water en daarna meegenomen veilig de haven in. De boot wordt aan de Poseidon steiger afgemeerd waarna de reddingboot weer retour station gaat.
Tijdstip alarm: 12.11 uur
Wind: Zuid-Oost 3 Bft.
Zicht: Matig (2 NM)
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.