Skip to main content

Kreeftenvisser stuurloos voor Vlissingen

Datum: dinsdag 09 mei 2017 | Sectie: Breskens

Reddingboot Zeemanshoop is dinsdagochtend uitgevaren voor een visboot met een touw in de schroef. De stuurloze boot is op sleeptouw genomen en afgemeerd aan de sluis in Vlissingen.

Een kreeftenvisser vaart dinsdagochtend nabij de Buitenhaven van Vlissingen als het misgaat. Er draait iets in de schroef, waardoor de boot stuurloos komt te liggen net buiten de hoofdvaargeul van de Westerschelde. De schipper roept gelijk hulp in.

De Nederlandse Kustwacht alarmeert de reddingboot van Breskens. Deze is zo’n 15 minuten na alarm ter plaatse bij de onfortuinlijke kreeftenvisser.

De visboot wordt op sleeptouw genomen en even later veilig afgemeerd aan de sluis in de Buitenhaven van Vlissingen.

Tijdstip alarm: 8:57 uur
Wind: Noord-Oost 3 Bft
Zicht: Goed

Deel dit bericht

Breskens

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!