Skip to main content

2 rubberbootjes in problemen

Datum: zondag 09 augustus 2020 | Sectie: Breskens

Zondagavond vaart reddingboot Zeemanshoop uit voor 2 rubberbootjes die aan een rode boei vast zouden zitten. Ter plaatse worden de mensen verzocht terug richting het strand te gaan waarna de reddingboot retour station gaat.

Zondagavond komt er via de Nederlandse kustwacht voor de vierde keer een alarm op de piepers binnen van de Breskense reddingboot bemanning. Voor het strand aan de sardijngeul zouden 2 rubberbootjes liggen welke niet meer zelfstandig de wal zouden kunnen bereiken. Kort na alarm vaart de reddingboot uit en zet koers richting de opgegeven positie.

Ter plaatse heeft een van de twee al bijna het strand bereikt de andere ligt nog ter hoogte van de boei. Als de man aangesproken wordt zegt hij zelf richting de wal te willen peddelen, de reddingboot wacht tot ook hij de wal heeft bereikt en gaat daarop retour station.

Tijdstip alarm: 20:01 uur
Wind: Noord-Oost 3 Bft.
Zicht: Goed

Deel dit bericht

Breskens

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!