Nieuw boothuis voor KNRM Urk
Op 11 oktober 2014 werd het vernieuwde boothuis geopend. De verbouwing is deels gefinancierd met de opbrengst van de veiling van de Eerste Meischol in 2012, die € 60.000 euro opbracht.
Daarnaast zijn er diverse lokale inzamelingsacties geweest. Het nieuwe boothuis is vernoemd naar Albert van Veen, één van de grondleggers van KNRM reddingstation Urk. Het boothuis is geopend door de heer H. van Veen, oomzegger van Albert van Veen. Het op palen staande boothuis biedt een ligplaats voor de ribboot “Marinus Cornelis” en fungeert als ruimte waar de overlevingspakken hangen van de opstappers
.
KNRM reddingstation Urk
Gerelateerd nieuws
Nieuwsbrief
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.