Open avonden reddingstations
De laatste jaren zijn steeds meer reddingstations begonnen met het houden van open avonden in de zomervakantieperiode. Een open avond lijkt een beetje op een mini-Reddingbootdag: het materieel is te bezichtigen en vrijwilligers geven uitleg over het reddingwerk. Het doel van de open avonden is om mensen kennis te laten maken met de Reddingmaatschappij, de naamsbekendheid en zichtbaarheid van de KNRM te vergroten. Het programma vult ieder reddingstation op zijn eigen manier in. Op sommige reddingstations wordt niet met nieuwe donateurs gevaren, maar op andere reddingstations weer wel.
In deze zomer houden de reddingstations Egmond aan Zee, Petten, Westkapelle, Schiermonnikoog, Katwijk aan Zee, Zandvoort, Wijk aan Zee, Terschelling en Cadzand open avonden.
Dus als je een leuke avond wilt beleven,
Deel dit bericht
Nieuws
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.