KNRM Wijk aan Zee versterkt samenwerking Brandweer Kennemerland
De komende vier weken zal KNRM station Wijk aan Zee op dinsdagavond oefenen met Brandweer Kennemerland. Het doel van de oefening is het demonstreren van het pier-reddingsprotocol om zo in de toekomst meer te gaan samenwerken.
Tijdens acties worden de vrijwilligers van ons station altijd samen met de brandweer gealarmeerd.
De oefeningen vinden plaats op de Noordpier van Wijk aan Zee waar afgelopen jaar al vier reddingsacties hebben plaatsgevonden. Reddingboot Donateur en het kusthulpverleningsvoertuig zijn de eenheden die tijdens deze oefening worden ingezet.
Deel dit bericht
Wijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.