Watersporters in problemen op het Veere Meer

12 augustus 2018

De Veerse KNRM reddingboot Oranje werd zondagmiddag drie keer opgeroepen voor hulpverlening aan open zeilboten in problemen.
De eerste oproep bleek 'vals alarm' te zijn omdat het bootje zich op de Oosterschelde bevond en een hulpverlening door de collega's van KNRM reddingstation NeeltjeJans meer voor de hand lag.
De tweede was een stuk serieuzer. Het betrof een open zeilbootje met een gebroken mast wat aan lager wal lag en zelfstandig geen kant meer op kon. Het bootje en de onfortuinlijke zeiler werden terug naar de trailerhelling geholpen.
De derde actie van vandaag betrof een omgeslagen open zeilboot met 2 personen in het water. De zeilers konden het bootje zelf niet rechtop krijgen zodat ook hier de hulp van de reddingboot noodzakelijk was.

Mis de boot niet!
Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief

Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden. 

© 2022 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij