Skip to main content

Vaartuig aan de grond

Datum: vrijdag 06 november 2020 | Sectie: Veere

Gistermiddag werd de vrijwillige bemanning gealarmeerd door de Kustwacht.

Melding betrof een open zeilbootje met 1 opvarende, die aan de grond gelopen was tussen de VM 26 en 28. Ter plaatse aangekomen troffen wij een man aan die in lichte paniek was, om de nacht door te moeten brengen op het meer met de lage temperatuur.

Na de opvarende gerustgesteld te hebben konden wij het zeiljachtje eenvoudig lostrekken en kon de man zijn reis richting de haven vervolgen.

Tip: het waterpeil in het Veerse Meer is sinds 2 weken op winterpeil. Dat betekent dat de waterstand ongeveer 30 centimeter lager is dan in de zomer. Houd hier rekening mee als u vandaag met het mooie weer gaat varen!

Actie 75-2020

Deel dit bericht

Veere

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!