Skip to main content

Nieuwjaarsduik Veere 2016

Datum: vrijdag 01 januari 2016 | Sectie: Veere

KNRM paraat bij nieuwjaarsduik.

Zoals de KNRM hoort bij water, zo hoort een Nieuwjaarsduik bij nieuwjaarsdag. En die twee samen hebben er vanmiddag voor gezorgd dat het weer een gezellig evenement was aan het Veerse Meer. Al waar zo'n 40 dappere zwemmers zich waagden aan een sprong in het frisse zilte nat.

Dit alles onder het toeziend oog van de al even frisse bemanning van reddingstation Veere. Vandaag was het namelijk de primeur voor onze 5 nieuwe opstappers.
En natuurlijk werden ze niet meteen in het diepe gegooid...
De burgemeester (tevens voorzitter van de plaatselijk commissie) en een paar ervaren redders annex schippers hielden een oogje in het zeil.

Op de Facebook pagina van Jolie-Outdoor staat een leuk filmpje van dit evenement.

Deel dit bericht

Veere

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!