Skip to main content

Drukke middag voor KNRM Veere

Datum: donderdag 06 augustus 2020 | Sectie: Veere

Drukke middag voor KNRM Veere

Gisterenmiddag is de reddingboot 'Oranje' voor verschillende incidenten uitgevaren. Om 12.39 ging de pieper voor een sloep met motorproblemen t.h.v. VM50. Na deze sloep afgeleverd te hebben in de haven zag de reddingbootbemanning een zeiljacht aan de grond zitten bij de VM69. Na deze ook geholpen te hebben keerde de 'Oranje' terug naar station.

Dit was niet voor lange duur want om 15.05 ging opnieuw de pieper voor een maritieme hulpverlening. Dit keer had een motorboot pech bij de VK4. Ook deze watersporter is uit de brand geholpen. Na deze actie zijn er nog twee jongens in een rubberboot geholpen omdat de motor het niet deed. De bemanning constateerde dat de ontluchting van de tank kapot en vacuüm getrokken was. Na beluchten en doorstarten konden zij zelf verder varen.

Actie 44-45-46

Deel dit bericht

Veere

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!