Skip to main content

KNRM Oudeschild er uit voor vastgelopen zeiljacht

Datum: zondag 27 augustus 2017 | Sectie: Oudeschild - Texel

Zondagmiddag wordt het reddingstation Oudeschild-Texel gealarmeerd via de speciale KNRM Helpt app, een speciaal voor watersporters bedoelde app waarmee direct hulp kan worden gevraagd via de alarmcentrale.

In dit geval werd de hulp gevraagd van het 26 voet lange zeiljacht Specht, dat aan de rand van de Bollen was vastgelopen. Nadat de schipper alle gegevens binnen heeft, spoed de bemanning zich naar het boothuis en vaart de reddingboot Cornelis Dito uit voor de hulpverlening. Bij het zeiljacht aangekomen wordt er vlot een sleepverbinding gemaakt en trekt de Cornelis Dito langzaam de Specht richting dieper water. Het zeiljacht heeft geen schade en na het losmaken van de sleepverbinding kan deze zelfstandig de weg vervolgen richting de haven van Oudeschild.

Deel dit bericht

Oudeschild - Texel

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!