Skip to main content

Open boot levert 10 nieuwe Redders aan de wal op!

Datum: donderdag 11 augustus 2016 | Sectie: Terschelling West

10 nieuwe donateurs en € 320,- aan onder andere de verkoop van 16 KNRM-jaarwimpels was de opbrengst van het flyeren en de open boot gisteravond!

De de vrijwilligers van KNRM West Terschelling waren samen met Rinus Redder in de jachthaven te zien. Bijzonder waren de lovende woorden van jachteigenaren over het reddingwerk van de vrijwilligers. Daarnaast was het prachtig om te zien dat bijna alle schippers al donateur zijn van de KNRM. Degene die dat niet waren, werden 'Redder aan de wal'.

Deel dit bericht

Terschelling West

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!