KNRM Noordwijk redt vermist persoon van catamaran
Vrijdagmiddag werd reddingboot Paul Johannes van KNRM Noordwijk met spoed (PRIO 1) gealarmeerd voor een omgeslagen catamaran ter hoogte van strandafrit 10, bij de zeilvereniging in Noordwijk.
Eén opvarende bleef bij de catamaran, de tweede raakte vermist in zee. Dankzij de snelle inzet en goede samenwerking van KNRM, Politie, Kustwacht, Noordwijkse Reddingsbrigade (NRB), Katwijkse Reddingsbrigade (KRB) en de Zulu-politiehelikopter werd de vermiste persoon binnen 25 minuten in goede gezondheid gevonden en veilig aan wal gebracht.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.