Skip to main content

Zeiljacht met voortstuwingsproblemen

Datum: donderdag 20 maart 2025 | Sectie: Neeltje Jans

Op 20 maart omstreeks 14:30 uur werd KNRM Neeltje Jans gealarmeerd via het KNRM Helpt Assistentie Centrum (KAC) voor een zeiljacht dat geen voortstuwing meer had door koelwaterproblemen. Door de afwezigheid van voldoende wind was het zeiljacht niet in staat om zelf naar een veilige haven te varen.

De bemanning van de KNRM was snel ter plaatse. Omdat het zeiljacht niet zelfstandig kon voortbewegen, werd een opstapper overgezet om de situatie te beoordelen en te helpen. Vervolgens werd er een sleepverbinding gemaakt om het jacht naar een veilige locatie te brengen.

Het zeiljacht werd naar Neeltje Jans gesleept, waar het veilig werd afgemeerd tegen de wachtsteiger. Na de succesvolle actie keerde de KNRM-bemanning terug naar het station.

 

Deel dit bericht

Neeltje Jans

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!