Skip to main content

You Medemblik: KNRM in beeld

Datum: vrijdag 06 januari 2017 | Sectie: Medemblik

In de januari uitgave van het blad You Medemblik is het hoofdartikel gewijd aan de KNRM Medemblik/Andijk.

Schippers Menno Betzema (station Andijk) en Wouter de Boer (station Medemblik), en voorzitter van de plaatselijk commissie Frank Streng (tevens burgemeester van Medemblik) geven een toelichting op het reddingwerk. Ook wordt er in het artikel een oproep gedaan voor nieuwe bemanningsleden. Het blad You medemblik heeft een oplage van 19.000 en wordt verspreid in alle kernen binnen de gemeente Medemblik. Voor het artikel zie: YOU MEDEMBLIK

Deel dit bericht

Medemblik

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!