Skip to main content

Verwarde man met rubberboot van IJsselmeer gehaald

Datum: donderdag 28 maart 2019 | Sectie: Medemblik

Donderdagochtend zijn de reddingboten van KNRM Medemblik gealarmeerd voor een rubberboot in problemen op het IJsselmeer. De verwarde man aan boord van de gestolen rubberboot is door de reddingboot teruggebracht naar de haven van Medemblik en overgedragen aan de politie.

Wanneer de eerste bemanningsleden 's morgens op hun werk verschijnen gaat de alarmpager. Het kustwacht centrum roept de bemanningsleden op vanwege een rubberbootje welke mogelijk in problemen is op het IJsselmeer bij Medemblik.

Vanaf de kant is ten Noorden van Medemblik een persoon in een rubberboot waargenomen die al roeiend het IJsselmeer op gaat. Reddingboot Bernardine uit Medemblik treft al snel onder de kust de betreffende rubberboot aan. Er wordt een opstapper overgezet om polshoogte te nemen.

Het blijkt dat de persoon met de rubberboot onderweg is vanuit Medemblik, met als bestemming Alkmaar. Ook blijkt dat de rubberboot niet van deze persoon is. De reddingboot neemt de opvarende aan boord en sleept de rubberboot terug naar Medemblik, alwaar de politie de zaak verder afhandelt.

Tijdstip: 7:30 uur
Wind: West 2 bft
Actie: 2-2019

Deel dit bericht

Medemblik

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!