Nieuws vanaf het water: Bernardine weer terug in de vaart!
Na een pauze van 2,5 week is onze trouwe boot de Bernardine weer terug op haar vertrouwde plek — en daar zijn we ontzettend blij mee!
Tijdens haar afwezigheid zijn we niet stil blijven liggen. Dankzij de hulp van de KNRM konden wij gebruik maken van de Bert en Anneke Knape, waarvoor veel dank! Deze boot kwam helemaal uit Lelystad, waar inmiddels een splinternieuwe Van Wijk-klasse boot is geleverd. Reddingstation Lelystad - KNRM Een indrukwekkende upgrade: groter, robuuster en klaar voor nieuw vaaravontuur. De reserveboot vertrekt nu naar een ander station, waar hij verder zal worden ingezet.
Ook wij zijn niet met lege handen achtergebleven — de Bernardine heeft een gloednieuwe tube gekregen!
Met de Bernardine weer terug op station, zon in de lucht, en frisse energie in ons team, kijken we uit naar alles wat de komende weken ons brengen. Laat die zomer maar komen! 🌞
Medemblik
Gerelateerd nieuws
Nieuwsbrief
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Download de KNRM Helpt app
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.