KNRM Lelystad opent boothuis voor trouwe donateurs
Op 9 november jl. ontving KNRM Lelystad een zestal trouwe donateurs op haar reddingstation in de Bataviahaven. Zij zijn maar liefst al 50 of 60 jaar als donateur verbonden aan de KNRM. Traditiegetrouw worden deze mensen op of rond de verjaardag van de KNRM in het zonnetje gezet op de lokale reddingstations. Dit jaar viert de KNRM zijn 200ste verjaardag op 11 november.
Om 10.00 uur ’s ochtends stonden koffie en koek klaar voor de gasten en bemanningsleden. Wie er 50 of 60 jaar donateur van de KNRM is, heeft veel te vertellen. Zo werden vele ervaringen uitgewisseld. Vervolgens kregen de donateurs een rondleiding op het station, vergezeld door de uitleg van onder meer schipper Maickel Dijkstra. “De KNRM is volledig afhankelijk van de giften van donateurs. Zij zijn dan ook erg belangrijk voor onze organisatie. We openen onze deuren dan ook met alle plezier voor hen en we vertellen hen graag alles over ons reddingstation. En andersom zijn we altijd nieuwsgierig naar de verhalen van de donateurs.”
De ochtend werd afgesloten met een kort tochtje op de reddingboot Bert en Anneke Knape. De donateurs en hun partners of familie genoten zichtbaar van hun rondje op het Markermeer en zo sloten zij hun bezoek aan Lelystad af.
De KNRM is volledig afhankelijk van donaties en giften. Zonder financiële ondersteuning van donateurs kunnen we ons goede werk niet doen. Jouw bijdrage is dus meer dan welkom.
Deel dit bericht
Lelystad
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.