Huldiging van Bert de Boer
Bert de Boer 25 jaar vrijwilliger bij de KNRM.
Gisteren is Bert de Boer van KNRM station gehuldigd voor 25 jaar als vrijwilliger bij de KNRM.
Begonnen bij het station Egmond en vanaf 1996 als opstapper, schipper en plv. schipper verbonden aan het station Lauwersoog.
De oorkonde en bronzen medaille werd hem uitgereikt door Roemer Boogaard, algemeen directeur van de KNRM, waarna Berts vrouw Claudia, die heeft opgespeld.
Lovende woorden en een geschenk waren er ook van Koos Wiersma, burgemeester van de Marne, tevens voorzitter van de plaatselijke KNRM commissie.
Ook van zijn collega's was er veel waardering en een geschenk.
Na een dankwoord van Bert, was er een gezellig samenzijn, waarbij vele anekdotes uit de lange loopbaan van Bert ter tafel kwamen.
Deel dit bericht
Lauwersoog
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.