Skip to main content

Sportvissersboot met motorproblemen

Datum: donderdag 01 augustus 2024 | Sectie: IJmuiden

Op donderdagavond 1 augustus om 22:40 uur gingen de pagers af voor een sportvissersboot met motorproblemen, ongeveer twee mijl buiten de pieren van IJmuiden. 
Door de motorproblemen kon de boot niet meer naar de haven varen. KNRM IJmuiden heeft de boot veilig op sleeptouw genomen en afgeleverd in de Seaport Marina.
 
Omstreeks 00:30 uur waren we weer klaar voor de volgende inzet.

IJmuiden

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!